Gołąb

Cena
170 000 PLN
Powierzchnia
3 000 m2

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni łącznej 3000m2 (3 działki) znajdującą się przy ul. Pocztowej w Gołębiu z dostępem także od strony ul. Polnej (gdzie rozbudowuje się osiedle domków jednorodzinnych). Bardzo dobry dojazd od Puław, do samej nieruchomości prowadzi asfaltowa droga. Działka ma szerokość 13m (od ul. Pocztowej) oraz 14m (od ul. Polnej).

Zgodnie z wypisem z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działki te znajdują się na terenach zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej, oznaczone symbolami Mr, MNj.
Na ogrodzonej części znajduje się drewniany dom do rozbiórki, kuchnia letnia, obora (pustak i cegła) oraz stodoła. Miejsce ciche i spokojne, gaz i prąd na działce, woda ze studni lub do doprowadzenia od drogi. W granicy działki od strony zachodniej stoją budynki.

Nowy właściciel może wnioskować o podział działki na dwie części (w tym momencie podział taki określa postawiona na niemal całej szerokości działki stodoła). 

Nieruchomość objęta księgą wieczystą wolną od obciążeń i roszczeń.
Przy zakupie nieruchomości gwarantujemy pełną obsługę prawną, bezpieczeństwo transakcji. Dla osób poszukujących finansowania inwestycji oferujemy bezpłatną pomoc eksperta finansowego.

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Patrycja Garlej-Kitka

Patrycja Garlej-Kitka

Dyrektor oddziału w Puławach Ekspert ds. nieruchomości

Contact Form

 I give my consent to the processing of my personal data by Developergo Sp. z o.o. for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data is Developergo Sp. z o.o. with headquarters at Mickiewicza 48, room 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), who can be contacted at jerzy.osipiuk@developergo.pl… read more

 

The best deals in one place