La Manga del Mar Menor, San Javier, Campo de Cartagena y Mar Menor, Región de Murcia, España

Cena
146 000 EUR
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Pierwsze piętro. Mieszkanie o powierzchni całkowitej około 80 m2 (użytkowa około 70 m2), składa się z 2 sypialni, salonu połączonego z kuchnią oraz oszklonego balkonu i pomieszczenia gospodarczego.
Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęty AGD i klimatyzację.
W bloku jest winda.

Boczny widok na morze, odległość od Morza Śródziemnego około 100 metrów, odległość od Mar Menor (Morza Mniejszego) około 30 metrów.
Do wyłącznego użytku mieszkańców wyznaczono miejsca postojowe (znajdują się w odgrodzonej szlabanem części, do której dostęp mają tylko mieszkańcy bloku).
Do bloku przynależy basen do wyłącznego użytku mieszkańców. Basen podzielony jest na dwie części – głęboką i na brodzik dla dzieci.
Do bloku przylega prywatny kort tenisowy oraz plac zabaw.
Przy plaży wychodzącej na Morze Śródziemne znajdują się prysznice, do których dostęp mają tylko właściciele mieszkań – posiadacze tokenu.
Czynsz około 60€ miesięcznie, w czynszu wliczona jest woda.
Podatek roczny IBI około 390€.
Rok budowy: 2000.
Świetne miejsce, szerokość półwyspu La Manga nie przekracza tutaj 200 metrów, zarówno nad Morze Śródziemne jak i nad Mar Menor (Morze Mniejsze) jest mniej niż minuta spaceru. Rano można obejrzeć wschód słońca nad Morzem Śródziemnym, a wieczorem zachód nad Mar Menor! Takich miejsc jest na świecie niewiele!


  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Morze, Basen, Kort tenisowy, Przystań, Sklep, Plac zabaw, Hala sportowa, Bar
  • Komunikacja: Autobus
Jerzy Osipiuk

Jerzy Osipiuk

Dyrektor Sprzedaży Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu