Los Nietos, Diputación de Rincón de San Ginés, Cartagena, Campo de Cartagena y Mar Menor, Región de Murcia, España

Cena
82 000 EUR
Powierzchnia
60 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

1 piętro, 60 metrów, 3 pokoje (salon i dwie sypialnie), łazienka z oknem, kuchnia, balkon, szafy wnękowe we wszystkich pomieszczeniach. Pierwsza linia brzegowa, bezpośredni widok na morze (Mar Menor – Morze Mniejsze) i na zieleń.
Umeblowane, wyposażone w sprzęty AGD.
Wraz z mieszkaniem sprzedaje się miejsce postojowe i komórkę lokatorską.
Do bloku przynależy basen do wyłącznego użytku mieszkańców.
Czynsz około 60€ miesięcznie.
Podatek roczny IBI około 250€.
 
Los Nietos to niewielka wioska rybacka nad laguną Mar Menor (Morze Mniejsze). To dobre miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój, spacery wśród zieleni, przejażdżki rowerowe, sporty wodne. W miejscowości znajduje się ośrodek zdrowia, apteka, szkoła podstawowa, oddział urzędu miasta, sklep spożywczy, piekarnia, sklep wielobranżowy, kilka barów i restauracji. Latem w niedziele rozkłada się ryneczek, gdzie można kupić świeże owoce i warzywa oraz odzież. Do miejscowości dojeżdża kolejka z Kartageny.
W odległości około 3 km znajduje się miejscowość Los Belones, gdzie do wyboru jest kilkanaście restauracji z kuchnią z całego świata. Duże dyskoteki znajdują się bliżej wjazdu na La Mangę, w odległości około 10 km od Los Nietos.
Najbliższe wielkie centrum handlowe znajduje się w Kartagenie.
Najbliższe szpitale znajdują się w Kartagenie (publiczne i prywatne).
Z lotniska w Alicante (połączenia z Warszawą, Modlinem, Krakowem, Katowicami, Wrocławiem, Poznaniem, Gdańskiem, Kownem na Litwie) jest około 110 km. Połączenia bezpośrednie oferuje Ryanair oraz Wizzair. Czas dojazdu to 1h10 minut lub 1h20 minut, w zależności od wybranej drogi. Jest możliwość dojazdu transportem publicznym, z przesiadką w Kartagenie. Dojazd taksówką to koszt około 100-120€, można też taniej zamówić prywatny transport.
Do lotniska w Murcji jest około 45 km, samochodem około 30 minut jazdy. Na lotnisko w Murcji nie ma bezpośrednich połączeń z Polską. Przejazd taksówką kosztuje od 50€, są też połączenia z przesiadką transportem publicznym.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Szkoła, Bank, Basen, Bar, Przystań, Morze, Plac zabaw, Przychodnia lekarska, Zabudowa niska, Apteka
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada, Kolejka podmiejska
Jerzy Osipiuk

Jerzy Osipiuk

Dyrektor Sprzedaży Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu