Augustów

Cena
315 000 PLN
Powierzchnia
48,64 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Na sprzedaż 48 m, w niskim bloku, w dobrej lokalizacji (blisko stadion, ścieżka rowerowa, dwa jeziora Białe i Necko, sklep). Blok docieplony, przy ulicy. Do mieszkania oprócz dużej piwnicy przynależy miejsce na terenie wspólnym na którym jest garaż blaszak, również w cenie mieszkania, miesięczna opłata za dzierżawę terenu pod garażem to 37,65 zł. Mieszkanie jest ustawne, od wejścia jest 10 m przedpokój z miejscem na dwie duże szafy, na wprost 12 m kuchnia, obok łazienka, sypialnia 12m i salon o powierzchni około 20 m2, z dwoma oknami i niewielkim balkonem. Czynsz za mieszkanie wynosi 441,25 zł. Mieszkanie jest dostepne od razu.  

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bar, Kościół, Kort tenisowy, Zabudowa niska, Plac zabaw, Las, Sklep, Jezioro
  • Komunikacja: PKS, Autobus
Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

Doradca ds. nieruchomości Augustów

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu