Białystok, os. Piasta

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
244 000 PLN
Powierzchnia
39,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
7

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na ulicy Towarowej (Osiedle Piasta) o powierzchni 39.5 m2, położone na siódmym piętrze w bloku z windą.
Główne atuty nieruchomości to bardzo dobra lokalizacja. Blisko szkoły, przedszkola oraz sklepy. Mieszkanie dwa lata temu zostało częściowo wyremontowane (dwa pokoje i korytarz). W przedpokoju znajduje się duża szafa. Nieruchomość posiada balkon oraz przynależną piwnicę.
Lokaj jest dwustronny oraz słoneczny. Wokół budynku jest mnóstwo miejsc parkingowych. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane poprzez infrastrukturę miejską i transport publiczny.
Idealne dla rodziny z dzieckiem. Pod blokiem plac zabaw, boisko i sklep.
Zapraszam.

Maciej Gajdziński

Maciej Gajdziński

Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu