Puchły

Cena
220 000 PLN
Powierzchnia
8 000 m2

Polecamy działkę o powierzchni 0,8ha położoną nad rzeką Narew, w miejscowości Puchły, gmina Narew, woj. podlaskie, 
Działka ma kształt prostokąta z dwóch stron znajduje się droga dojazdowa, przez środek działki przebiega rów, możliwość wykopania stawu. Obok działki są zabudowania. Media prąd, woda. Światłowód.

Atrakcje turystyczne!!

Puchły to urocza wieś położona w  Gminie Narew w dolinie rzek Narwi i Rudni. Wieś Puchły jest jedną z miejscowości należących do Krainy Otwartych Okiennic. Zachowała się tu tradycyjna wiejska zabudowa, drewniane chaty, budynki gospodarskie. Przez miejscowość przebiega Podlaski Szlak Bociani. Jest to szlak rowerowy, oznaczony kolorem czerwonym. Trasa jego przebiega przez wiele miejscowości Doliny Górnej Narwi, a podążając nim możemy podziwiać skupiska bociana białego, licznie tu występującego. Innym ważnym szlakiem turystycznym biegnącym przez Puchły jest Podlaski Szlak Kulturowy Drzewo i Sacrum, stworzony z myślą o ukazaniu piękna drewnianej architektury oraz najciekawszych  turystycznie miejsc znajdujących się w powiatach bielskim i hajnowskim.
W Puchłach znajduje się jedna z najpiękniejszych Cerkwi w regionie. Jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych obiektów sakralnych w Dolinie Górnej Narwi, a może nawet na Podlasiu. 

Zapraszam do obejrzenia!!

Biuro DeveloperGo posiada wyłączne prawo na sprzedaż nieruchomości.

kontakt 48 662 403 150 

  • Droga dojazdowa: Żwirowa
Dorota Pruszyńska

Dorota Pruszyńska

Zastępca Dyrektora Oddziału w Białymstoku Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu