Przedmieście Bliższe

Cena
80 000 PLN
Powierzchnia
735 m2

W końcu to mamy i zachęcamy do zapoznania się oraz zakupu!

Na sprzedaż działka o metrażu ponad 700m2 z drewnianym domkiem krytym blachą oraz murowanym budynkiem gospodarczym krytym eternitem. 

Zapraszam Państwa do Przedmieścia Bliższego, urokliwej wsi w gminie Solec nad Wisłą, woj. mazowieckie. Tutaj znajdziecie Państwo idealne miejsce do odpoczynku od miasta, cudowny kontakt z naturą, malownicze widoki. Od najbliższego miasta (Solec nad Wisłą) dzielą nas tylko 3km.

Znajdujący się na działce domek dla potrzeb okazjonalnego przebywania wymaga gruntownej adaptacji do potrzeb nowego właściciela.

Jeśli zaś miałby spełniać warunki do całorocznego w nim przebywania potrzebuje kapitalnego remontu, lub wzniesienia go na nowo wg miejscowych przepisów. 

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Jest zaproszeniem do poznania dalszych warunków.

Biuro nieruchomości Developergo oferuje tylko sprawdzone nieruchomości pod kątem prawnym, zapraszamy do współpracy.

Osoby zainteresowane uzyskaniem źródła finansowania zakupu (kredyt) mogą skierować swoje zapytania do naszych ekspertów finansowych.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Patrycja Garlej-Kitka

Patrycja Garlej-Kitka

Dyrektor oddziału w Puławach Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu