Ełk

Cena
320 000 PLN
Powierzchnia
4 700 m2

Działka o powierzchni 4700m2 położona w Sajzach (15km od Ełku), pomiędzy dwoma jeziorami (Krzywe i Łaśmiady). Piękna, spokojna okolica, z dala od głównej ulicy. Do zagospodarowanej plaży ok. 1000m. 

Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinnyskrzynkę z prądem oraz studnię z pompą. Na działce znajdziemy również blaszany garaż, wychodek i miejsce na ognisko. Jest wykonana brama wjazdowa i słupki pod ogrodzenie, które jednocześnie wyznaczają granice działki.

Działka dla ludzi ceniących ciszę i spokój. Numer działki 2/1

Cena 320 000zł do negocjacji
Zapraszam do obejrzenia i podania swojej propozycji cenowej.

Oferujemy również całoroczne wykończone domki na zgłoszenie, wykończone pod klucz. Gotowe do zamieszkania w przeciągu ok. 3 miesięcy! Możliwość sfinansowania kredytem hipotecznym lub leasingiem. 

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Paula Wierzchoń

Paula Wierzchoń

Doradca ds. nieruchomości Ełk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu