Białystok

Cena
45 000 PLN
Powierzchnia
400 m2

Wyjątkowa Leśna i cicha przestrzeń na terenie miasta.

W ofercie przepiękne działka ROD w Białymstoku przy ul. Ciołkowskiego położona w cichym i spokojnym miejscu na terenie ROD im. Żwirki i Wigury. 

Brama wjazdowa na teren ogródków zamykana automatyczne. Duży parking tylko dla właścicieli działek. 

Powierzchnia działki prawie 400 mkw. Ładnie zagospodarowana. Dużo wysokich, pięknych drzew, trawnik. 
Poczucie bycia w środku lasu, z dala od miejskiego hałasu z jednocześnie bliskim i szybkim dojazdem do centrum Białegostoku.
Na działce posadowiony drewniany domek z tarasem, w sam raz na weekendowe grillowanie ze znajomymi bądź z rodziną. W bezpośrednim sąsiedztwie działki strumyk i stawy co sprawia, że teren w koło jest bardzo urokliwy i klimatyczny. Na terenie ogródków siłownia pod chmurką.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację. - to nic nie kosztuje :)

Cena do negocjacji :)

Adrian Kalisz
tel. 662 401 735
adrian.kalisz@developergo.pl

Adrian Kalisz

Adrian Kalisz

Doradca ds. Nieruchomości Białystok

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu