Ełk

Cena
135 000 PLN
Powierzchnia
1 500 m2

Działka o powierzchni 1500m2 położona w Siedliskach ok. 2km od Ełku. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Położona jest w zacisznym miejscu, od asfaltu dojazd drogą utwardzoną (ok. 400m). Z jednej strony działki trwa budowa domu, z drugiej się dopiero rozpoczyna. Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego blisko miasta.

Doprowadzony został prąd - jest skrzynka na działce. Możliwość doprowadzenia wodociągu lub studni głębinowej. Przewidziana jest również przydomowa oczyszczalnia ścieków lub szambo. 

Działka nr 75/11
Gmina Ełk
Obręb Siedliska

Cena 135 000zł do negocjacji! 

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości: 539-149-508

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro, Sklep, Plac zabaw, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, PKS
Paula Wierzchoń

Paula Wierzchoń

Doradca ds. nieruchomości Ełk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu