Chełm

Cena
3 317 625 PLN
Powierzchnia
1,33 Ha

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,33 ha. W mpzp oznaczona UC-18. Jest to zabudowa wielorodzinna 4 kondygnacje lub usługi handlowe o powierzchni powyżej 2000m2/ myjnia samochodowa /centrum kultury. Dookoła tereny zagospodarowane pod usługi i dobrze prosperujące: Centrum Handlowe Vendo Park (Kaufland, Rossman, Kik, Pepco, Martes Sport, Media Expert i inne), stacja paliw, myjnia samochodowa, centrum łazienek, Greenplast.
W najbliższej okolicy zabudowa wielorodzinna - największe osiedle w Chełmie (os. Kościuszki, os. 30-lecia, os. Bazylany. Są to osiedla najchętniej wybierane przez kupujących mieszkania w Chełmie. Znajduje się tu pełna infrastruktura, jest dużo zieleni i jest bezpiecznie). W odległości 500m las, szkoły, przedszkola, żłobki. Działka przy drodze dwupasmowej bardzo dobrze połączona z centrum Chełma. Wszystkie media dostępne w drodze. Numery działek 20, 21, 22, 23 obręb 24. 

  • Wysokość zabudowy: 4
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Budownictwo wielorodzinne
  • Dostępne w okolicy: Las, Żłobek, Szkoła, Przedszkole, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Ilona Szoda-Szwajkowska

Ilona Szoda-Szwajkowska

Doradca ds. Nieruchomości Chełm

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu