Białystok

Cena
650 000 PLN
Powierzchnia
154,49 m2
Liczba pokoi
5

Zapraszam na prezentację domów w zabudowie bliźniaczej znajdujących się w miejscowości Księżyno przy ulicy Witosa (gmina Juchnowiec Kościelny). Przewidywany termin realizacji inwestycji to drugi kwartał 2022 roku. 

Dom będzie spełniał na dzień zawierania umowy przyrzeczonej następujące warunki i cechy: powierzchnia wraz z garażem – 154.49 m2, powierzchnia działki około 350 m2, rodzaj zabudowy: jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, okna plastikowe , drzwi zewnętrzne, brama garażowa, stan wykończenia: stan deweloperski bez kotła gazowego, ogrodzenie, kostka brukowa. Przestronny duży ogród do własnej aranżacji.

Media:
- prąd
- gaz (miejski) 
- woda (miejska)
- kanalizacja (miejska)

Dodatkowym atutem są cztery miejsca postojowe.

W pobliżu inwestycji znajduje się wiele terenów zielonych, które potęgują atrakcyjność tego miejsca. 

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykończenia "pod klucz".

Proszę nie zwlekać z umówieniem prezentacji.

Zapraszam.

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Dachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Maciej Gajdziński

Maciej Gajdziński

Ekspert ds. nieruchomości Białystok

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu