Klepacze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
399 000 PLN
Powierzchnia
143,60 m2
Liczba pokoi
5

Projekt obejmuje pięć budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Bryła budynku jest wykończona w estetycznej tonacji z użyciem materiałów doskonałej jakości. Budynki charakteryzują się nowoczesną architekturą.

Osiedle nad rzeką to projekt stworzony dla ludzi ceniących spokojną lokalizację w dogodnym sąsiedztwie Białegostoku. Działka położona jest w miejscowości Klepacze przy ul. Niewodnickiej przy rzece Horodnianka. Dojazd do centrum Białegostoku zajmuje zaledwie 15min.

Na parterze zaprojektowano dużą otwartą przestrzeń, którą na życzenie można podzielić. Projekt przewiduje przestrzenny salon z otwarta kuchnią i jadalnią, przy wejściu zlokalizowany jest WC. Z wiatrołapu przewidziano przejście do garażu oraz kotłowni. Na poddaszu użytkowym zlokalizowano cztery pokoje oraz dużą łazienkę. Istnieje możliwość zmiany układu pomieszczeń pod indywidualny gust nabywcy.

  • Kształt działki: Kwadrat
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Ujęcie wody: Miejska
Edyta Sadokierska

Edyta Sadokierska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu