MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
146 000 EUR
0 EUR/m2
LA MANGA DEL MAR MENOR, SAN JAVIER, CAMPO DE CARTAGENA Y MAR MENOR, REGIÓN DE MURCIA, ESPAÑA
Gran Via
Opis
Pierwsze piętro. Mieszkanie o powierzchni całkowitej około 80 m2 (użytkowa około 70 m2), składa się z 2 sypialni, salonu połączonego z kuchnią oraz oszklonego balkonu i pomieszczenia gospodarczego.
Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęty AGD i klimatyzację.
W bloku jest winda.

Boczny widok na morze, odległość od Morza Śródziemnego około 100 metrów, odległość od Mar Menor (Morza Mniejszego) około 30 metrów.
Do wyłącznego użytku mieszkańców wyznaczono miejsca postojowe (znajdują się w odgrodzonej szlabanem części, do której dostęp mają tylko mieszkańcy bloku).
Do bloku przynależy basen do wyłącznego użytku mieszkańców. Basen podzielony jest na dwie części – głęboką i na brodzik dla dzieci.
Do bloku przylega prywatny kort tenisowy oraz plac zabaw.
Przy plaży wychodzącej na Morze Śródziemne znajdują się prysznice, do których dostęp mają tylko właściciele mieszkań – posiadacze tokenu.
Czynsz około 60€ miesięcznie, w czynszu wliczona jest woda.
Podatek roczny IBI około 390€.
Rok budowy: 2000.
Świetne miejsce, szerokość półwyspu La Manga nie przekracza tutaj 200 metrów, zarówno nad Morze Śródziemne jak i nad Mar Menor (Morze Mniejsze) jest mniej niż minuta spaceru. Rano można obejrzeć wschód słońca nad Morzem Śródziemnym, a wieczorem zachód nad Mar Menor! Takich miejsc jest na świecie niewiele!


Szczegóły oferty

Cena146 000 EUR

Powierzchnia80 m2

Liczba pokoi3

Piętro1

Typ kuchniAneks

RynekWtórny

Rok budowy2000

Stan nieruchomościDobry