Chełm

Cena
435 000 PLN
Powierzchnia
74,77 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Lokalizacja: Mieszkanie położone jest na osiedlu Dyrekcja Dolna. W zasięgu 500 metrów znajduję się wszystko co potrzebne do codziennego funkcjonowania (Szkoła Podstawowa, Przedszkola, Apteki, Przychodnie, Przystanki autobusowe, Dworzec Pkp). Przed blokiem znajduję się również duży parking dla mieszkańców.

Mieszkanie: Lokal stanowiący odrębną nieruchomość po gruntownym remoncie. Znajduje się na 2 piętrze. Posiada również dużą piwnice (8,69 M2). Mieszkanie idealnie nadaję się dla dużej rodziny. Posiada dużą kuchnię ze spiżarnią, 3 nieprzechodnie pokoje, duży salon oraz łazienkę .

Więcej informacji pod nr : 503995953

Serdecznie zapraszam do prezentacji.

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Bazarek, Plac zabaw, Szkoła, Centrum handlowe
Ilona Szoda-Szwajkowska

Ilona Szoda-Szwajkowska

Doradca ds. Nieruchomości Chełm

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu