Suwałki

Cena
320 000 PLN
Powierzchnia
58,06 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwustronne  mieszkanie  usytuowane na parterze  przy ul. Młynarskiego w Suwałkach.
Lokal o powierzchni 58,06m2 wraz z przynależną do niego piwnicą  i ogródkiem. Nieruchomość składa się z: trzech pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnego WC, oraz przedpokoju. 
Atutem nieruchomości jest rozkład -  wszystkie pomieszczenia dostępne  z przedpokoju. Mieszkanie  ciepłe i słoneczne z zabudowanym  balkonem. 
Odpowiednie dla rodziny, pary, jak i inwestora.

Wyjątkowym atutem jest położenie nieruchomości, budynek usytuowany  nad "Kaczym dołkiem" - doskonale zagospodarowane tereny zielone ze strefą rekreacji, siłownią na powietrzu oraz placem zabaw dla najmłodszych.

W pobliżu znajdują się szkoła podstawowa, żłobki i przedszkola, boiska sportowe, place zabaw, sklepy osiedlowe, Biedronka i Kaufland , przystanek autobusowy, przychodnia rodzinna, kościół. Bliskość terenów podmiejskich - przestrzeń na aktywności sportowe, spacery, wycieczki rowerowe.

Cena do negocjacji. Zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą

Możliwość sfinansowania nieruchomości kredytem hipotecznym.
Zapraszam na nieodpłatne spotkanie z Ekspertem finansowym, który pomoże przeprowadzić sprawnie cały proces kredytowy, na najbardziej korzystnych warunkach.

  • Dostępne w okolicy: Komenda policji, Szkoła, Plac zabaw, Kościół, Park, Sklep, Apteka, Żłobek, Przychodnia lekarska, Kort tenisowy, Bank, Hala sportowa, Przedszkole
Dorota Szydłowska

Dorota Szydłowska

Doradca ds. nieruchomości Suwałki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu