Pulki

Cena
415 000 PLN
Powierzchnia
4 103 m2

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych o nr 62/1 i 62/2 o łącznej powierzchni 4103m2 . Działki podlegają sprzedaży w całości.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania działki znajdują się na terenie zabudowy mieszkaniowej zagrodowej. Mają szerokość 34m, dodatkowo do działki 62/2 została wydzielona droga o szerokości 4,5m. 

Działki znajdują się w malowniczej okolicy, bezpośrednio przy drodze asfaltowej prowadzącej do Końskowoli (od centrum Końskowoli 4,5km). W sąsiedztwie liczna zabudowa jednorodzinna.

Media dostępne w drodze: prąd, woda, światłowód. Działki idealne do stworzenia przydomowej oczyszczalni ścieków, a ze względu na kąt nachylenia, na fantastyczną aranżację ogrodu z uwzględnieniem sadzonek winorośli.

Jeśli szukacie Państwo większej nieruchomości to do powyższej oferty możecie Państwo dokupić także działki 62/3 razem z 62/4 o podobnym areale, z dostępem do drogi utwardzonej. 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu oraz umówienia się na prezentację. 

Jako biuro nieruchomości oferujemy tylko sprawdzone pod kątem prawnym działki, zapewniamy pełną obsługę przed i potransakcyjną. Osobom zainteresowanym wskazujemy możliwości finansowania zakupy przy udziale ekspertów finansowych.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Patrycja Garlej-Kitka

Patrycja Garlej-Kitka

Dyrektor oddziału w Puławach Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu