Augustów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
900 000 PLN
Powierzchnia
272 m2
Liczba pokoi
5

Dom w Biebrzańskim ParkuNarodowym, z widokiem na Biebrzę, ze starodrzewia, w miejscowościKrasnoborki, w odległości 2 kilometrów od Sztabina (2 minuty), 25km od Augustowa (25 min), 70 km od Białegostoku (60 minut), 245 kmod Warszawy ( 3 godziny).
Usytuowaniedziałki w Biebrzańskim Parku Narodowym zapewnia brak możliwościbudowania się za domem i w związku z tym 100 procentową możliwośćzachowania niepowtarzalnego widoku. Z salonu i sypialni na drugiejkondygnacji rozciąga się niesamowity widok na Biebrzański ParkNarodowy, umożliwiający podziwianie przez cały rok spektakluprzygotowanego przez otaczającą przyrodę.
Domjest nowy, nowoczesny w środku i idealnie wpasowujący się wkrajobraz. Został oddany do użytku w 2020 r, wykonany zestarodzewia – bala o grubości 15 cm, belki stropowe, więźbadachowa, ściany oraz podciągi wykonano z nowego drewna. Budynekzostał ocieplony zewnętrzną izolacją w postaci sprasowanej wełnymineralnej. Dach pokryty blachodachówką, wykonana przydomowaoczyszczalnia ścieków. Dom ogrzewany jest piecem na pelet, ponadtojest wykonana klimatyzacja odkurzacz centralny, elektryczne rolety wkażdym oknie, ogrzewanie podłogowe w piwnicy, na parterze oraz w łazience na piętrze. Łazienka została wykonana z wysokiej klasymateriałów, dom jest  w nowoczesnym stylu, posiada zachowaną  kolorystykę wszarości, została zamontowana nowoczesna szara stolarka drzwiowa, schody wykonane zeszczotkowanego jesionu.
Powierzchniadomu to 272,53 m2, posiada 5 pokoi, 3 łazienki, kuchnia zostałazaplanowana w formie aneksu kuchennego co umożliwi wspólnespędzanie czasu. Dom na całości jest podpiwniczony, w piwnicywydzielone są pomieszczenia gospodarcze oraz inne pomieszczenia,które można przeznaczyć na rekreację (np. siłownię, jacuzzi, bilarditp.). Obecny stan wykończenia domu umożliwia zamieszkanie w nim po zamontowaniu mebli kuchennych.
Zaplanowanyjest taras na który wychodzi się z salonu, oraz balkon, na któryjest wyjście z sypialni.
Usytuowanie domu zapewnia ciszę,jednocześnie bliska odległość do Sztabina (z okna na piętrzewidać kościół w Sztabinie),  stanowi wygodę, gdyż w Sztabiniesą sklepy, jest szkoła, przychodnia, apteka, gmina, przystanekautobusowy itp.
Domusytuowany na działce o powierzchni 3005 m2, z widokiem naBiebrzański Park Narodowy. Jest to wyjątkowy dom w wyjątkowym niepowtarzalnym miejscu. 
Atrakcyjna jest również cena domu, która po przeliczeniu na metry wychodzi w granicach 3000 zł za metr 2 powierzchni, przy tak wysokim standardzie, i tak dużej działce. 

 • Materiał: Drewno
 • Dach: Blachodachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Brak
 • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Rzeka, Centrum handlowe, Sklep, Przedszkole, Las, Komenda policji, Bank, Kościół, Apteka, Szkoła
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Ujęcie wody: Studnia
 • Ciepła woda: Piec węglowy/drewno
 • Rodzaj kanalizacji: Przydomowa oczyszczalnia ścieków
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne
Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu