Augustów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
310 000 PLN
Powierzchnia
151,58 m2
Liczba pokoi
6

Dom wolnostojący o konstrukcji drewnianej, posadowiony na fundamencie betonowym, częściowo podpiwniczony z poddaszem użytkowym, w stanie surowym zamkniętym. Znajduje się w malowniczej miejscowości Sucha Rzeczka, w odległości 200 metrów od Kanału Augustowskiego, w pobliżu jeziora Serwy. W okolicy zabudowa domków letniskowych i całorocznych. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury, z tarasu rozciąga się widok bezpośrednio na las, który jest za drogą dojazdową do domu. Przedmiotowa działka położona jest na terenie oznaczonym w części Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Płaska jako teren istniejącej zabudowy zagrodowej z możliwością uzupełnienia zabudową jednorodzinną i letniskową.  Działka ma zapewniony dostęp do drogi publicznej. 
W podpiwniczonej części domu znajduje się : pomieszczenie gospodarcze 10,21 m2 i kotłownia 13,21 m2.
Parter to: wiatrołap - 5,80 m2, korytarz 4, 19m2, łazienka 11,12m2, pokój dzienny 11 m2, salon 22,30 m2, kuchnia 11,32 m2 i taras 18,47 m2. 
Poddasze: sypialnia - 10,90 m2, korytarz 4,14 m2, sypialnia 24,27 m2, sypialnia 14,25 m2, sypialnia 13,82 m 2. 
W domu są wykonane wylewki betonowe, położone instalacje, zakupione kaloryfery i piec na pelet, są wstawione okna plastikowe, po wykończeniu parteru, poddasze może zostać wyremontowane w kolejnym etapie. Cena domu, to koszt kawalerki w pobliskim Augustowie czy Suwałkach. Odległość z Suchej Rzeczki do Augustowa to 16 km - 15 minut jazdy, z Suwałk 43 km, 40 minut jazdy. 

  • Materiał: Drewno
  • Dach: Blachodachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Ogrodzenie: Brak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Zabudowa niska, Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Rodzaj kanalizacji: Przydomowa oczyszczalnia ścieków
  • Rodzaj ogrzewania: CO własne
Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Developergo Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lokal 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jerzy.osipiuk@developergo.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu